ANOVA | Farklı ve Müşteri Odaklı

Farklı ve Müşteri Odaklı

CFD ve FEA alanlarında yazılım satışı, proje ve danışmanlık hizmetleri ve eğitimler veren ANOVA, Ankara, İstanbul ve İzmir ofisleri ile savunma sanayinden otomotiv sektörüne, beyaz eşyadan türbomakinelere, biyomedikalden inşaata kadar endüstrinin hemen her alanında, ayrıca akademik alanda geniş bir müşteri portföyüne sahiptir.

ANOVA, yalnızca analiz konusunda değil, MIL standartlarında tasarım, analiz yazılımlarına uygun lineer paralel verimli HPC platformlarının tedariği ve deneysel akışkanlar mekaniği konularında da gerek yurtiçinde gerekse yurtdışındaki müşterilerinin hizmetindedir.

ANOVA | Bilgisayar Destekli Mühendislik

Bilgisayar Destekli Mühendislik

ANOVA, Bilgisayar Destekli Tasarım, Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği (CFD) ve Sonlu Elemanlar Analizi (FEA) konularında ve bu alanlarda kullanılacak Yüksek Başarımlı Hesaplama (HPC) platformlarında uzman bir mühendislik firmasıdır.

Bilgisayar Destekli Mühendislik'i tasarımın vazgeçilmez bir öğesi olarak gören ANOVA, şu ana kadar yaptığı 80'den fazla tasarım/analiz/optimizasyon projesinde başarılı sonuçlar almış, tasarımını yaptığı ürünlerden 3 tanesinin patent alması ile başarısını tescillemiştir.