Notice: is_feed was called incorrectly. Conditional query tags do not work before the query is run. Before then, they always return false. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 3.1.0.) in D:\vhosts\anova.com.tr\httpdocs\wp-includes\functions.php on line 5536
Genel Bakış - Anova

Genel Bakış

Anova, 2003 yılında kurulmuş, bugün başta savunma sanayii olmak üzere Ar-Ge faaliyetleri ile ilgili tüm sektörlere hizmet veren, özgün ürünler ile dışa bağımlılığı azaltan, alt sistemleri yerlileştiren bir şirketler grubudur.

ODTÜ Teknokent Merkezli Anova, tasarımını yaptığı ürünlerin üretimini Sincan OSB’ndeki fabrikasında gerçekleştirmektedir. 

%100 yerli sermayeli Anova, 100’den fazla mühendisi ile mekanik/elektronik tasarım, simülasyon ve üretim hizmetlerini bütünleşik olarak sunabilmekte, test ve kalifikasyon tecrübesi ile kritik/stratejik ürün ve altsistemleri yerlileştirmektedir.

 

Misyonumuz

Yerli ve Milli çözümler ile Savunma ve Havacılık alanları başta olmak üzere yurt içi ve yurt dışındaki müşteri ihtiyaçlarına, hızlı, etkin, yönlendirici ve yenilikçi çözümler sunarak, müşterilerinin, mühendislik, ürün ve alt sistem gereksinimlerine çözüm üretmek, yerlileştirmek ve teknoloji kazanımı sağlamak.

Vizyonumuz

Yurt içinde edindiği güven ve başarıyı arttırarak devam ettiren, global pazarda yüksek katma değerli Savunma ve Havacılık ürün ve çözümleri ile tercih edilen, sistem bazında ürünler geliştiren mutlu çalışanları ile sektörün öncü mühendislik firması olmak.