Grup Şirketleri

İleri Mühendislik Hizmetleri A.Ş.

NUMESYS

FİGES A.Ş. ile bir araya gelerek dünyanın önde gelen sonlu elemanlar yazılımlarından biri olan ANSYS’in temsilciliğini yürütmekte olan ve Anova bünyesine yeni katılan Numesys, ANSYS’in sayılı ''Elite Channel Partner''larından da bir tanesidir.

Ar-Ge Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.

ANOVA

Merkezi ODTÜ Teknokent’te bululan ve şirket misyonu yerlileştirme ve Teknolojik Kazanım Yükümlülüğü Projeleri ile dışa bağımlılığı azaltacak teknolojik ürün ortaya çıkarmak olan Anova, özgün ürün tasarımları ile başlattığı ve seri üretime geçişe kadar yürüttüğü anahtar teslim projeler ile bu misyonunu gerçekleştirmektedir.

Savunma ve Otomotiv Enerji Sistemleri ve Makina San. Tic. A.Ş.

ANOVA

Sincan Organize Sanayi Bölgesi’nde 2000 metrekarelik bir alanda faaliyetlerini sürdüren Anova Savunma, kurduğu imalat altyapısı ile hem kendi özgün tasarımı olan ürünleri, hem de müşterilerinin ürünleri üreterek anahtar teslim çözümler sunma ve sıcaklık, titreşim gibi bazı kalifikasyon testlerini bünyesinde gerçekleştirme yeteneğine sahiptir.

Mühendislik Bilgisayar Tic. Ltd. Şti.

ANOVA

Tasarım, Ar-Ge, simülasyon konularında dünyada kabul görmüş yazılım firmalarından ROMAX, Ricardo, Concepts NREC ve Bentley’in Türkiye distribütörü olan Anova, yüksek başarımlı hesaplama platformlarının satışını da gerçekleştirmektedir.