GİZLİLİK BİLDİRİMİ VE YASAL UYARI

www.anova.com.tr internet sitesi sayfalarına erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu bildirimi dikkatle okuyunuz. Siteye erişmekle ve siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen hüküm ve koşulları kabul etmiş sayılırsınız. Anova Şirketler Grubu, bu Gizlilik Bildirimi ve Yasal Uyarı üzerinde değişiklikler yapma hakkını saklı tutar.

1) Bu internet sitesinde kullanılan tüm görsel, sesli ve yazılı materyaller ile varsa diğer her türlü tasarımın fikri mülkiyet hakları Anova Şirketler Grubu’na ait olup, ilgili mevzuatlar kapsamında korunmaktadırlar. Bu internet sitesi ve Anova Şirketler Grubu’na ait diğer tüm görsel ve yazılı materyallerin içeriğinin tümü ya da bir kısmı Anova Şirketler Grubu yetkililerinin yazılı izni olmadıkça çoğaltılamaz, dağıtılamaz ve işlenemez.

2) Bu internet sitesi sayfalarında kullanılan marka, işaret ve logo gibi her türlü tanıtıcı işaretler ilgili mevzuatlar kapsamında korunmakta olup, Anova Şirketler Grubu yetkililerinin yazılı izni olmadıkça çoğaltılamazlar, dağıtılamazlar ve işlenemez.

3) Bu internet sitesi, Anova Şirketler Grubu veya üçüncü kişilere ait fikri hakların kullanımına izin verildiği anlamına gelmemektedir. Bu şekilde bir yorum, Anova Şirketler Grubu yetkililerinin yazılı izni olmadıkça hiçbir şekilde yapılamaz.

4) Bu internet sitesinin içeriğinde değişiklik yapma hakkı yalnızca Anova Şirketler Grubu’na ait olup, başka hiçbir kullanıcı, hiçbir nedenle internet sitesinin içeriğini hiçbir şekilde değiştiremez. Anova Şirketler Grubu dilediği zaman, sitenin herhangi bir bölümünü iptal edebilir, tamamını ya da bir kısmını değiştirebilir, sitenin bazı bölümlerine ya da tamamına erişimi engelleyebilir.

5) Anova Şirketler Grubu, bu internet sitesinin içerdiği bilgilerin hatasız ve doğru olduğunu garanti etmemektedir. Bu internet sitesindeki bilgilerde yanlışlıklar, yazım hataları ve güncelleme hataları bulunabilir. Bu gibi aksaklıklardan Anova Şirketler Grubu sorumlu değildir.

6) Anova Şirketler Grubu, internet sitesinde bulunan bilgilerdeki hatalar ve eksiklikler nedeniyle doğabilecek maddi ve manevi hiçbir zarardan sorumlu tutulamaz. Bu internet sitesinin kullanımı sırasında ve/veya nedeniyle oluşabilecek hiçbir zarardan da Anova Şirketler Grubu sorumlu tutulamayacaktır.

7) Bu internet sitesine erişim ve kullanım sırasında tabi olunan hukuk Türkiye Cumhuriyeti Maddi ve Usul Hukukudur.

Anova Şirketler Grubu